KONST / Litografier / Färglitografi 13824276
nr 1382 4276
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 96/500, daterad -68. Motivet: 20x56, yttermått inklusive ram: 30x69 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 mars 2021
kl 21:02:40
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann